UWAGA! Prosimy o okresowe sprawdzanie stanu Konta Czytelnika w naszym systemie bibliotecznym EOS.Web.

Informacje dostępne po zalogowaniu dotyczą ilości wypożyczonych książek, terminu ich zwrotu oraz umożliwiają samodzielną jednorazową prolongatę przez użytkownika.
UWAGA: system nalicza opłaty za książki przetrzymane dopiero w momencie ich zwrotu! Do strony logowania przechodzimy po kliknięciu w link zaloguj widoczny w górnej części strony. Jako LOGIN podajemy numer Karty Bibliotecznej, początkowe hasło jest ustawiane przy zapisie do Biblioteki (zazwyczaj jest to nazwisko czytelnika). Prosimy o zmianę standardowego hasła!!!

Każdy czytelnik ma możliwość umieszczenia w systemie bibliotecznym swojego adresu e-mail za pomocą elektronicznego formularza. Aktualizacja adresu poczty elektronicznej powoduje wysyłanie przez system automatycznych powiadomień o zbliżającym się terminie zwrotu książek!!!

logo WiFi

W celu połączenia się z siecią WiFi należy podać numer karty i hasło (podobnie jak podczas logowania na stacjonarnych komputerach w Bibliotece). Nie ma żadnych limitów na czas połączenia oraz ilość pobranych danych. Punkt dostępowy obsługuje wszystkie obecne standardy sieci WiFi i umożliwia połączenie z prędkością do 108Mbps.

Stanowiska do pracy z laptopem
Na terenie Biblioteki wyznaczono dla czytelników punkty, w których można w bezpieczny sposób korzystać z własnego sprzętu komputerowego. Są one oznaczone czytelną wywieszką z rysunkiem gniazdka elektrycznego. Wszelkie pytania i problemy związane z korzystaniem z laptopów w Bibliotece prosimy zgłaszać każdorazowo do dyżurnego bibliotekarza.

Studenci kończący studia I stopnia i podbijający obiegówkę w Wypożyczalni Biblioteki, a pragnący kontynuować naukę na studiach stacjonarnych lub niestacjonarnych II stopnia, powinni zgłosić ten fakt w Wypożyczalni. Konto czytelnika nie zostanie wówczas usunięte, a jedynie zablokowana zostanie możliwość wypożyczania książek, aż do momentu okazania w Wypożyczalni lub w Punkcie Zapisu zaświadczenia o kontynuowaniu studiów.