Szkolenia Web of Science i InCites

Szkolenia Web of Science i InCites

Firma Clarivate Analytics zaprasza na serię szkoleń Research Smarter oraz Web of Science i InCites w praktyce.

  • Nowe seminaria internetowe: Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury oraz wykorzystanie InCites do prawdziwej analizy SWOT i analizy porównawczych

Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych | Poniedziałek, 30 maja, godz. 13:00 >> rejestracja

InCites Benchmarking & Analytics zapewnia obiektywne i wiarygodne wskaźniki potrzebne do podejmowania pewnych, opartych na danych decyzji dotyczących strategii badawczych. Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej.

Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury | Wtorek, 31 maja, godz. 11:00 >> rejestracja

Niezależnie od tego, czy zaczynasz artykuł przeglądowy, czy rozprawę, rozpoczęcie przeglądu literatury może być zniechęcające. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, weź udział w tej sesji, aby dowiedzieć się, jak bez obaw radzić sobie z przeglądem literatury.

  • Web of Science i InCites w praktyce

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów | Piątek, 20 maja 2022, godz. 11:00-12:00 >> rejestracja

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Dowiedz się, krok po kroku, jak stworzyć zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych | Poniedziałek, 23 maja 2022, godz. 13:00-14:00 >> rejestracja

Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znaleźć czasopismo do publikacji swoich badań.

Jeżeli pominąłeś poprzednie webinaria lub potrzebujesz dodatkowego szkolenia na temat określonych narzędzi, możesz skorzystać z nagranych webinariów:

Obejrzyj nagrane szkolenia