Dzisiaj jest:
piątek, 18 października 2019 r.
Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła .

Baza OnArchitecture

Od 8 kwietnia do 31 maja 2019 r. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają otwarty dostęp testowy do bazy Ebsco OnArchitecture.

OnArchitecture to audiowizualna baza danych dla architektów, naukowców, badaczy i studentów. Zawartość OnArchitecture obejmuje wideo-wywiady z wybitnymi architektami z całego świata, audiowizualne zapisy budynków i instalacji architektonicznych. Zespół ekspertów jest prowadzony przez dwóch chilijskich architektów i naukowców, Felipe de Ferrari i Diego Grassa, posiadających olbrzymie doświadczenie redakcyjne i audiowizualne. Baza obejmuje 400 pozycji i jej zawartość stale rośnie.

Prezentacja bazy (w jęz. angielskim)

Dostęp do bazy jest możliwy ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej na platformie EBSCOhost (OnArchitecture Trial) lub zgodnie z zasadami Dostępu do zasobów online z komputerów domowych.

Zapraszamy do korzystania oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o przydatności bazy!