Dzisiaj jest:
czwartek, 26 kwietnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena .
Archiwum testowanych zasobów

Czasopisma Sage Publishing

Od 5 marca do 6 kwietnia 2018 r. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość testowania czasopism wydawnictwa Sage, zawartych w dwóch kolekcjach tematycznych:

  • Sage Premier 2018 - multidyscyplinarna kolekcja czasopism, oferująca dostęp do ponad 1000 tytułów od 1999 r., zawierająca ponad 800 000 artykułów
  • IMechE Complete Collection - kolekcja 18 czasopism (wraz z archiwami od 1847) z zakresu szeroko rozumianej inżynierii
Więcej…
 

MSI Eureka - wszystko o materiałach nieorganicznych

Od 9 do 29 października 2017 r. pracownicy, doktoranci i studenci mogą korzystać z wersji testowej platformy MSI Eureka.

MSI Eureka to:

  • Największa baza danych bibliograficznych na temat materiałów nieorganicznych
  • Ponad 70 000 systemów
  • Wiarygodne źródło diagramów fazowych (ponad 4400 systemów)
  • Dane od roku 1830 do chwili obecnej
  • ok. 250 czasopism + literatura
Więcej…
 

IEEE-Wiley Telecommunications eBooks Library

Od 4 do 18 grudnia 2017 r. pracownicy, doktoranci i studenci w ramach platformy IEEEXplore mają dostęp testowy do e-booków IEEE-Wiley Telecommunications.

IEEE wspólnie z wydawnictwem Wiley oferują nową kolekcję książek elektronicznych, która koncentruje się szczególnie na sektorze telekomunikacyjnym i dziedzinach pokrewnych. Biblioteka e-booków IEEE-Wiley Telecommunications przeznaczona jest dla studentów, badaczy i praktykujących inżynierów. Kolekcja składa się z 337 tytułów, do których prawa autorskie posiada Wiley oraz 25 dodatkowych tytułów wspólnie wydanych przez IEEE-Wiley Press, co w sumie daje to 362 tytułów w kolekcji.

Więcej…
 

Bazy danych EBSCO

Od 15 maja do 15 lipca 2017 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość testowania 3 specjalistycznych baz danych EBSCO: Art & Architecture Source, Energy & Power Source oraz GeoRef.  Bazy zostały dodane na platformę EBSCOhost Politechniki Świętokrzyskiej oraz do multiwyszukiwarki EDS, a także są dostępne pod bezpośrednimi linkami:

  • Art & Architecture Source - pełnotekstowa baza z dziedziny architektury i sztuki, zawierająca m.in. pełne teksty ponad 770 czasopism naukowych i ponad 220 książek

Szczegółowe informacje o bazie

Dodatkowe informacje wraz z listą publikacji

  • Energy & Power Source - baza z zakresu energetyki, umożliwiająca dostęp do ponad 420 czasopism pełnotekstowych oraz indeksów ponad 930 publikacji

Szczegółowe informacje o bazie

Dodatkowe informacje wraz z listą publikacji

  • GeoRef - baza zawierająca ponad 3,7 miliona rekordów bibliograficznych z zakresu geologii

Szczegółowe informacje o bazie

Dodatkowe informacje wraz z listą publikacji

Więcej…
 

De Gruyter Journals


Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 r. pracownicy, doktoranci i studenci mają otwarty dostęp testowy do ponad 350 tytułów czasopism wydawnictwa De Gruyter.

Czasopisma obejmują szeroki zakres tematyczny, m. in.:

Więcej…
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 23