Dzisiaj jest:
piątek, 18 października 2019 r.
Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła .

Propozycje uzupełnienia zbiorów Biblioteki

Pracownicy oraz studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość składania zamówień na zakup książek, które powinny wzbogacić nasz księgozbiór oraz tytułów czasopism do prenumeraty w Bibliotece PŚk.
Prosimy o proponowanie tytułów potrzebnych Państwu zarówno do celów dydaktycznych, jak i badań naukowych.

 

Zamówienia na książki

Zamówienia na zakup książek należy składać w Oddziale Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów,  pierwsze piętro Biblioteki, p. 144 lub za pośrednictwem elektronicznego formularza.

Zakup książek dokonywany jest na podstawie analizy nowości wydawniczych i zamówień składanych przez pracowników i studentów PŚk.

Uprzejmie prosimy pracowników PŚk o składanie pisemnych zamówień na zakup książek, które powinny wzbogacić księgozbiór biblioteczny.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie dostępności potrzebnych książek w katalogu bibliotecznym, a w przypadku książek zagranicznych dodatkowo w dostępnych w Bibliotece bazach:
Springer, Science Direct oraz Wiley.

Informujemy również o możliwości skorzystania z potrzebnych książek za pośrednictwem Wypożyczalni Międzybibliotecznej.

Zamówienia na zakup książek należy składać w Bibliotece, w Oddziale Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, p. 144 lub 145.

Poza realizacją zamówień od użytkowników na bieżąco kupowane są nowości wydawnicze. Wybrane publikacje, zgodne z profilem księgozbioru bibliotecznego, po konsultacji z pracownikami naukowo-dydaktycznymi nabywane są zgodnie z obowiązującą procedurą.

Informacja o nowo zakupionych do Biblioteki książkach jest dostępna na stronie WWW biblioteki, w zakładce Nowości książkowe.

Wszelkie pytania dotyczące zakupu książek proszę kierować do mgr Jolanty Sobielgi
tel. (41) 34 24 485
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
OGiOZ

 

Zaproponuj czasopismo

Propozycje tytułów czasopism do prenumeraty należy składać w Oddziale Wydawnictw Ciągłych,  II piętro Biblioteki, p. 212 lub za pośrednictwem elektronicznego formularza.

Wszelkie pytania dotyczące prenumeraty czasopism proszę kierować do mgr Elżbiety Jabłońskiej
tel. (41) 34 24 443
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
OWC