Dzisiaj jest:
środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian .

Konta Knovel

Komunikat do użytkowników Biblioteki Głównej,

przypominamy, że Biblioteka przedłużyła dostęp do bazy książek elektronicznych "Knovel" do XII 2010. Dotychczas korzystanie z bazy możliwe było tylko z komputerów będących w sieci uczelnianej. Obecnie umożliwiliśmy korzystanie z bazy "Knovel" z dowolnego komputera podłączonego do sieci internet.
W tym celu należy założyć konto na stronie www.knovel.com. Z nowej usługi portalu Knovel mogą skorzystać wszyscy pracownicy i studenci posiadający adres w domenie tu.kielce.pl .

Aby założyć konto należy:
1. przejść na stronę http://www.knovel.com/
2. otworzyć zakładkę My Knovel
3. kliknąć Create new Profile
4. wypełnić formularz rejestracyjny, w którym konieczne jest wypełnienie pół z "*": wydziału, adresu E-mail, hasła i akceptacji zasad licencji.
- jako E-mail należy podać adres służbowy należący do domeny tu.kielce.pl,
- hasło musi składać się min. z 6 znaków w tym przynajmniej jeden ze znaków musi być cyfrą.
5. Po zarejestrowaniu użytkownik otrzyma mail z linkiem Activate Account, w który należy kliknąć w celu aktywacji konta.

 

UWAGA! Rejestracja i pierwsze logowanie powinno odywać się z komputera służbowego należącego do uczelnianej sieci komputerowej.

Wszelkie pytania związane z założeniem konta prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.