Dzisiaj jest:
środa, 23 stycznia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund .

Elektroniczny Informator Biblioteki Głównej

Październik 2016

Witamy w pierwszym numerze Informatora w roku akademickim 2016/2017 i zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Biblioteki.


Nowości w Bibliotece

Nowe czasopisma włączone do zbiorów Biblioteki
Nowe Zeszyty Naukowe z możliwością wypożyczenia na zewnątrz

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Świętokrzyskiej

W Bibliotece Cyfrowej Politechniki Świętokrzyskiej jest obecnie dostępnych 80 pozycji - podręczników, monografii i artykułów z czasopism. W przygotowaniu kolejne publikacje, m. in. skrypty, materiały pomocnicze i informacyjne, referaty z zeszytów naukowych.
Zapraszamy do korzystania!


Najnowsze polecane czasopisma dostępne bezpłatnie w Internecie

  • Ekoatom - czasopismo z zakresu ekologii, ekonomii i energetyki wydawane przez Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw Stowarzyszenia Elektryków Polskich
  • Główny Mechanik - czasopismo obejmujące zagadnienia związane z szeroko pojętym utrzymaniem ruchu, produkcją oraz obsługą produkcji
  • Szybkobieżne Pojazdy Gąsienicowe - specjalistyczne czasopismo naukowo-techniczne poświęcone zagadnieniom projektowania sprzętu pancernego oraz rozwojowi pojazdów i budowy urządzeń specjalnych
  • Wiadomości Statystyczne - miesięcznik Głównego Urzędu Statystycznego i Polskiego Towarzystwa Statystycznego, w którym publikowane są artykuły o charakterze naukowym z zakresu statystyki i nauk pokrewnych
  • Zeszyty Naukowe Politechniki Śląskiej. Organizacja i Zarządzanie - międzynarodowe czasopismo z zakresu zarządzania, biznesu, organizacji, ekonomii, towaroznawstwa.

Aktualności

Szkolenie

W dniu 20 października 2016 r. w budynku Rektoratu i Biblioteki Głównej w sali 34 (parter) w godzinach 11.00-12.30 odbędzie się szkolenie dotyczące wykorzystania baz i narzędzi Web of Science na potrzeby oceny parametrycznej i do opracowania strategii publikacyjnej.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze telefoniczne (tel. 443) lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zgłoszenie udziału.

Więcej informacji o szkoleniu na stronie Biblioteki.


Przypominamy!

W ramach krajowej licencji akademickiej Politechnika Świętokrzyska w 2016 r. ma dostęp do następujących baz:

Korzystanie z serwisów jest możliwe ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej PŚk na podstawie autoryzowanych numerów IP.


Politechnika Świętokrzyska Biblioteka Główna
al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 25-314 KIELCE
tel. 41 3424-483 fax 41 3447-635
www: http://www.lib.tu.kielce.pl/